All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Keňa 2021/2022    >    

Keňa s plnou penzí - Keňa 2021 / 2022

Aktuální nabídka ubytování v Keni s plnou penzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Keni s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Keni letecky levně. Ubytování v Keni se stravou v ceně. Keňa 2021 / 2022.

Ads

Keňa s plnou penzí 2021 / 2022

Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
★★★★
 
 • 62 290 Kč

Detail

Dovolená Keňa na jaře 2022 v lokalitě Diani Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jacaranda Indian Ocean Beach Resort, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 31. březen až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 112 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 62290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Keni v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Keni.
Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
★★★★
 
 • 53 190 Kč

Detail

Dovolená Keňa na jaře 2022 v resortu Diani Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jacaranda Indian Ocean Beach Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do středa 13. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 117 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Keni. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Keni. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 53190,- Kč.
Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
★★★★
 
 • 50 190 Kč

Detail

Dovolená Keňa na jaře 2022 v lokalitě Diani Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jacaranda Indian Ocean Beach Resort, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. duben až čtvrtek 14. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 50190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Keni v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Keni.
Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
★★★★
 • 90 681 Kč
 • 65 290 Kč
 • - 28 %
 • Detail

  Dovolená Keňa na jaře 2022 v resortu Diani Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jacaranda Indian Ocean Beach Resort od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. dubna do středa 20. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 120 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Keni. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Keni. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální online ceně 65290,- Kč.
  Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
  ★★★★
   
  • 71 290 Kč

  Detail

  Dovolená Keňa na jaře 2022 v lokalitě Diani Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jacaranda Indian Ocean Beach Resort, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 8. duben až pátek 22. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 120 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 71290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Keni v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Keni.
  Jacaranda Indian Ocean Beach Resort
  ★★★★
   
  • 62 290 Kč

  Detail

  Dovolená Keňa na jaře 2022 v resortu Diani Beach v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jacaranda Indian Ocean Beach Resort od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. dubna do středa 20. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 121 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Keni. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Keni. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 62290,- Kč.

  Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

  Ads

  Dovolenou Keňa 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Keni. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Keni vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Keni vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Keni vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Keni si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Keni z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Tunisko plná penze, Turecko plná penze, USA plná penze nebo například dovolenou Vietnam plná penze? Další možností je třeba Zanzibar plná penze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Keni může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Keni letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Keni si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Keni můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Keni pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Keňa nebo sekci dovolená s dětmi.